Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwo Zwoleń kolejny raz na podium

8 czerwca w Hali Sportowej Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu odbył się po raz drugi Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu zorganizowany przez Nadleśnictwo Zwoleń oraz radomską dyrekcję Lasów Państwowych.

Udział w zawodach zgłosiło 9 drużyn reprezentujących następujące nadleśnictwa: Barycz, Daleszyce, Pińczów, Radom, Skarżysko, Starachowice, Stąporków, Suchedniów i Zwoleń (wraz z przedstawicielem RDLP). W rozrywkach uczestniczyli także zaproszeni uczniowie z Zespołu Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu oraz Liceum Ogólnokształcącego w Zwoleniu.

Drużyny grały w czterech grupach (A,B,C) systemem „każdy z każdym”. Mimo, że nasi leśnicy to amatorzy, turniej był na wysokim poziomie, a najciekawsze zagrania rozstrzygane były w samych końcówkach meczów i dostarczały wiele emocji.

Zwyciężyła drużyna Nadleśnictwa Zwoleń utrzymując po raz kolejny Puchar Dyrektora. Drugie miejsce wywalczyło Nadleśnictwo Pińczów – które w nagrodę zorganizuje turniej za rok. Natomiast trzecie miejsce należy do Nadleśnictwa Barycz. Wyłoniono także najlepszych zawodników, którymi zostali Klaudia Aleksandrzak z Nadleśnictwa Radom oraz Paweł Święcki z Nadleśnictwa Zwoleń. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy oraz drobne upominki, a pierwsze trzy drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale dla zawodników. Wręczyli je Piotr Kacprzak, zastępca dyrektora ds. gospodarki leśnej oraz Sławomir Okoń, nadleśniczy Nadleśnictwa Zwoleń.

Okazją do kolejnych rozgrywek będzie Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu organizowany w sierpniu.

Nadleśnictwu Zwoleń gratulujemy i dziękujemy za organizację turnieju.