Lista aktualności Lista aktualności

"Truchty na Duktach, czyli Bieg na Kruku” o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Suchedniów

Już w najbliższą niedzielę 28.05. na terenie Nadleśnictwa Suchedniów w leśnictwach Kruk i Osieczno odbędzie się impreza sportowa „Truchty na Duktach , czyli Bieg na Kruku” o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Suchedniów. W ramach zawodów odbędą się biegi na dystansach 5 i 11 km oraz Nordic Walking na 5 km. Dla wszystkich uczestników przewidziano pamiątki, a dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach puchary i nagrody indywidualne. Dodatkowo ufundowane są nagrody dla najstarszego i najmłodszego zawodnika oraz dla najszybszych przedstawicieli służb mundurowych. Start o godzinie 10.

Bieg na Kruku wpisuje się w obchody 100-lecia Lasów Państwowych i chcemy , aby stał się imprezą cykliczną.

W tym roku Nadleśnictwo jest współorganizatorem Suchedniowskich Dni Sportu, których pomysłodawcami i organizatorami są suchedniowskie kluby sportowe KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów i PulsLift UKS „Nike” Suchedniów.

Poniżej podajemy link do rejestracji oraz regulaminu zawodów.
 
GORĄCO ZAPRASZAMY do udziału wszystkich biegaczy i „kijkarzy”.

UWAGA!

W związku z zawodami informujemy, że ze względu na zawody pojawią się utrudnienia w ruchu pojazdów na odcinku drogi leśnej od leśniczówki leśnictwa Kruk na ul. Zagórskiej w następującym porządku:

- 27.05 Rajd Rowerowy: od godziny 14 do 18 utrudnienia na odcinku ul. Zagórska – Świnia Góra,

- 28.05 Bieg na Kruku: od godziny 9 do 15 całkowicie zamknięta droga leśna od ul. Zagórskiej do Składnicy Dalejowskiej i Składnicy na Krzyżu (leśnictwo Osieczno).

W obu przypadkach porządku będzie pilnowała Straż Leśna przy wsparciu Policji.

Link do rejestracji https://protimer.pl/bio/1064/bieg-kruka/register