Lista aktualności Lista aktualności

12 miejsce dla Lotników z Radomia

X Mistrzostwa Polski Leśników w Piłce Siatkowej już za nami. Zawody zorganizowane przez RDLP w Poznaniu były dobrze wykorzystaną okazją do reprezentacji RDLP w Radomiu na szczeblu ogólnopolskim.

W rozgrywkach wzięło udział 18 zespołów reprezentujących regionalne dyrekcje Lasów Państwowych oraz Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych. Po trzech ciężkich dniach rywalizacji nasza reprezentacja zajęła 12 miejsce, a zmagania już od pierwszych spotkań dostarczały wiele emocji. To aż trzy miejsca wyżej niż rok temu.

Zwycięzcami okazała się drużyna z RDLP w Szczecinie, drugie miejsce wywalczyła RDLP w Zielonej Górze, natomiast trzecie RDLP w Lublinie.

Niezapomnianą atmosferę zapewniła oryginalna identyfikacja wizualna drużyn opracowana przez organizatorów imprezy. Reprezentacje drużyn można było rozpoznać dzięki specjalnemu logo i nazwom drużyn nawiązującym w sposób humorystyczny do nazw miast poszczególnych regionalnych dyrekcji LP, gdzie leśników z RDLP w Radomiu nazwano lotnikami z Radomia.

Pasja do sportu, popularyzacja rozgrywek w piłce siatkowej, wzajemny szacunek, przyjaźń, dobra atmosfera na boisku to najważniejsza idea, która motywowała i solidaryzowała wszystkich zawodników podczas X Mistrzostw Polski Leśników w Piłce Siatkowej w Poznaniu.

Gratulujemy!