Lista aktualności Lista aktualności

Drugie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

12 października na terenie Nadleśnictwa Daleszyce w Hali Sportowej w Bilczy odbyły się po raz drugi Mistrzostwa Leśników w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu.

Turniej został zorganizowany przez Nadleśnictwo Daleszyce oraz RDLP w Radomiu. W zawodach brało udział piętnastu zawodników i dwie zawodniczki z 8 nadleśnictw należących do radomskiej dyrekcji. Spośród nich najlepszą indywidualnie w kategorii kobiet była Agnieszka Głowacka z RDLP w Radomiu, drugie miejsce przypadło Irenie Tusień z Nadleśnictwa Daleszyce, natomiast w kategorii mężczyzn najlepszy okazał się Błażej Gola z Nadleśnictwa Daleszyce, drugie miejsce zajął Tomasz Sobczyk ze Zwolenia, a trzecie miejsce przypadło Tomaszowi Stacherze z Daleszyc. W deblu zwyciężyli Tomasz Sobczyk i Tomasz Stachera, drugie miejsce zajęli Łukasz Czubak i Janusz Pacholec z Nadleśnictwa Daleszyce, trzecie miejsce przypadło także reprezentantom z Nadleśnictwa Daleszyce Błażejowi Gola i Krzysztofowi Gola. Drużynowo najlepiej wypadli kolejno zawodnicy nadleśnictw z Daleszyc, Zwolenia, Łagowa i Marcul. Najlepsi zawodnicy Mistrzostw o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu będą reprezentować naszą dyrekcję na Mistrzostwach Polski Leśników w Tenisie Stołowym, które w tym roku odbędą się na terenie RDLP w Radomiu.

Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, pucharami i nagrodami, które wręczali: dr inż. Andrzej Matysiak, dyrektor RDLP w Radomiu, Tomasz Guz, nadleśniczy Nadleśnictwa Daleszyce oraz Andrzej Kot, członek prezydium Rady Związku Leśników Polskich Regionu Radomskiego.

Gratulujemy!