Lista aktualności Lista aktualności

XIV Szachowe Mistrzostwa Leśników im. Jana Przygodzkiego o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu

16 i 17 marca w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym im. Andrzeja Zalewskiego w Jedlni-Letnisku odbędą się XIV Szachowe Mistrzostwa Leśników im. Jana Przygodzkiego o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu. Celem imprezy jest popularyzacja gry w szachy oraz wyłonienie reprezentacji RDLP w Radomiu, która weźmie udział w zawodach na szczeblu krajowym.

W turnieju mogą wziąć udział pracownicy, emeryci i renciści z jednostek organizacyjnych RDLP w Radomiu oraz ich rodziny, a także nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku i Zespołu Szkół Leśno-Drzewnych w Garbatce-Letnisku oraz osoby zaproszone. Istnieje także możliwość dopuszczenia do zawodów w trybie nadzwyczajnym osób spoza RDLP w Radomiu i jej jednostek. Zgłoszenia (tylko na kartach zgłoszenia) przyjmowane są do 28 lutego. Zawody zostaną rozegrane indywidualnie i drużynowo.

Zwycięzcy turnieju zostaną uhonorowani pucharami i będą reprezentować RDLP w Radomiu na zawodach szczebla ogólnopolskiego. Puchary otrzymają także najlepsi uczniowie ZSL w Zagnańsku i ZSL-D w Garbatce Letnisku. Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Organizatorami zawodów są: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Radom, Związek Leśników Polskich w RP Region Radomski, Polskie Towarzystwo Leśne Oddział Świętokrzysko-Radomski, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Radomiu oraz Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ Solidarność przy RDLP w Radomiu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął dyrektor RDLP w Radomiu dr inż. Andrzej Matysiak.

Regulamin i karta zgłoszenia poniżej.