Asset Publisher Asset Publisher

Leśna Szlachetna Paczka

Najbardziej potrzebujące rodziny zostały obdarowane przez darczyńców „Szlachetniej Paczki". Po raz drugi dołączyli do nich pracownicy RDLP w Radomiu.

Rodzin, do których dociera wsparcie, z roku na rok przybywa – równolegle przybywa także darczyńców! W tegorocznej edycji „Szlachetnej Paczki", udało się dotrzeć
z pomocą do blisko 21 tys. rodzin, w tym wielu z regionu radomskiego. Jedną z rodzin wsparli pracownicy RDLP w Radomiu. Wraz z Zespołem Ochrony Lasu w Radomiu i darczyńcami z Warszawy, złożyli się na paczki dla 6-osobowej rodziny mieszkającej w Radomiu, która znalazła się w trudnej sytuacji.Wolontariusze „Szlachetnej Paczki" przekazują darczyńcom informacje niezbędne do zakupu najbardziej potrzebnych artykułów. Grono filantropów, którego skład zasilili pracownicy RDLP w Radomiu, podarowało wybranej przez siebie rodzinie między innymi: odzież, buty, środki czystości, żywność, pościel, koc oraz zabawki dla dzieci i upominki pod choinkę. Każda paczka jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby zgłoszonych rodzin, dlatego pomoc może być skuteczna. Wszystkie artykuły, które trafiają do paczek są nowe, mają jak najlepiej służyć potrzebującym.

Prezenty zostały zawiezione przez pracowników RDLP do magazynu „Szlachetnej Paczki", a następnie wraz z woluntariuszami do rodziny. Przekazaniu paczki towarzyszyła radość i wzruszenie obydwu stron. Cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w tę szlachetną akcję!

Relację dotyczącą Szlachetnej Paczki w Radomiu można obejrzeć na stronie: http://www.zebrra.tv/strona/2815-za_nami_final_szlachetnej_paczki_byly_lzy_wzruszenia_i_mnostwo_radosci.html