Asset Publisher Asset Publisher

Spotkanie wigilijne LKP Puszcza Świętokrzyska”

5 grudnia w siedzibie Nadleśnictwa Kielce odbyło się spotkanie wigilijne kierownictwa RDLP w Radomiu i nadleśniczych nadleśnictw wchodzących w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Świętokrzyska” z przedstawicielami władz oraz instytucji i organizacji współpracujących z leśnikami.

W uroczystym spotkaniu udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, a także instytucji i organizacji współpracujących z nadleśnictwami tworzącym Leśny Kompleks Promocyjny „Puszcza Świętokrzyska”. Ze strony leśników obecni byli Andrzej Matysiak, dyrektor RDLP w Radomiu, Piotr Kacprzak i Marek Szary – zastępcy dyrektora oraz nadleśniczowie nadleśnictw z terenu Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Świętokrzyska”: Daleszyce, Kielce, Łagów, Skarżysko, Suchedniów i Zagnańsk.

Swoją obecnością wydarzenie uświetnił JE ks. biskup Jan Piotrowski, który wraz z ojcem superiorem klasztoru na Świętym Krzyżu Marianem Puchałą udzielili błogosławieństwa wszystkim zgromadzonym.

Główną częścią spotkania było dzielenie się opłatkiem – symbolem zgody, miłości i pojednania. Przy wigilijnym stole była także okazja, by podyskutować o minionym czasie, wspólnych działaniach i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.