Asset Publisher Asset Publisher

V Leśny Bieg dla Niepodległości

Do udziału w V Leśnym Biegu dla Niepodległości zaprasza Zespół Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku. Sportowe wydarzenie odbędzie się 9 listopada w Zagnańsku.

Bieg rozpocznie się o godz. 13.30. Długość trasy wynosi ok. 5km. Bieg ma charakter przełajowy, trasa biegnie leśnymi ścieżkami, częściowo utwardzoną nawierzchnią. Zawodnicy mają na pokonanie dystansu 1 godzinę. Zapisy trwają do 7 listopada.

Bieg odbędzie się w kategoriach: klasyfikacja ogólna, klasyfikacja kobiet, klasyfikacja mężczyzn, klasyfikacja uczniów ZSL Zagnański. Najlepsi dostaną puchary i nagrody; wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowy medal.

Organizatorem biegu jest Zespół Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku. Jego celem jest uczczenie odzyskania niepodległości przez Polskę, upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu, promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród młodzieży ZSL oraz mieszkańców regionu oraz promocja Szkoły.

Regulamin i formularz zapisów  tu: https://www.zsl-zagnansk.pl/component/content/article/2-artykul/3655-v-lesny-bieg-dla-niepodleglosci?Itemid=356