Asset Publisher Asset Publisher

Wielkopostny Dzień Skupienia Leśników - wydarzenie online

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu - transmisji online „Wielkopostne Spotkanie Leśników w Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej.

Szczegóły wydarzenia:

Wielkopostne Spotkanie Leśników w Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej – transmisja online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników nadleśnictw nadzorowanych przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Radomiu, mając na uwadze obecną sytuację epidemii koronowirusa SARS-COV-2 oraz zalecenia i wytyczne służb sanitarno-epidemiologicznych, RDLP w Radomiu wraz z Nadleśnictwem Stąporków informuje, że w ramach corocznie odbywającego się Wielkopostnego Spotkania Leśników w Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej leśnicy Nadleśnictwa Stąporków poprosili Kustosza Sanktuarium Proboszcza ks. Sławomira Grocholaka o odprawienie Mszy Świętej, która dostępna będzie dla wszystkich za pośrednictwem transmisji internetowej.

Mszę Świętą będzie celebrował oraz naukę rekolekcyjną wygłosi ksiądz kanonik dr Piotr Walkiewicz – Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Diecezji Radomskiej.

Msza Święta zostanie odprawiona w Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej w dniu 4.04.2020 r. (sobota) o godzinie 15:30.

W Wielkopostnym Dniu Skupienia będzie możliwość uczestniczenia wyłącznie poprzez transmisję internetową (on-line) na profilu Facebook Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu.

Serdecznie zapraszamy do udziału online w Wielkopostnym Dniu Skupienia

Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni ks. Sławomir Grochalak SAC

Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu Andrzej Matysiak

Nadleśniczy Nadleśnictwa Stąporków Sławomir Nyga

 

Link do transmisji Wielkopostnego Dnia Skupienia w Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej

https://www.facebook.com/RDLPRadom/

Tranmisja będzie dostępna także na profilu Facebook Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej

https://www.facebook.com/sanktuarium.czarna/