Asset Publisher Asset Publisher

Z okazji Dnia Kobiet

Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech każdy dzień będzie wypełniony radością i szczęściem, a podejmowane wyzwania niech zawsze będą zakończone sukcesem.

8 marca z okazji Dnia Kobiet odbyło się spotkanie pań z biura RDLP w Radomiu z dyrektorem, który podziękował za współpracę, życząc zdrowia i pomyślności.

W Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu pracuje ok. 350 kobiet, z czego ok. 35 pań w biurze RDLP w Radomiu. Pracują niemal we wszystkich wydziałach, zajmują się gospodarką leśną, księgowością, sprawami ekonomicznymi, administracją, kadrami, promocją i infrastrukturą leśną.

5 marca odbyło się także spotkanie przedstawicielek służb mundurowych zorganizowane przez policję świętokrzyską. Uczestniczyło w nim ponad 800 pań, w tym z nadleśnictw regionu świętokrzyskiego. Wydarzenie w ramach przypadającego w tym roku jubileuszu 100-lecia powstania Polskiej Policji, było doskonałym momentem, aby podziękować za wspólne działania w ramach współpracy z przedstawicielami instytucji i organizacji współpracujących z Lasami Państwowymi w regionie świętokrzyskim. Spotkanie odbyło się w Centrum Kongresowym Targów Kielce i połączone było ze zbliżającym się świętem Dnia Kobiet. Patronat nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Prezydent Miasta Kielce oraz Policja Świętokrzyska. W spotkaniu uczestniczyły również panie z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych, Aresztu Śledczego, Straży Miejskiej i Straży Granicznej, Sztabu Wojskowego, przedstawicielki Wojsk Obrony Terytorialnej, Państwowej Straży Pożarnej a także policjantki i pracownice cywilne świętokrzyskiej policji.