Lista aktualności Lista aktualności

Akcja „Dzień Dziecka - wymieniamy się zabawkami”

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu po raz drugi włączyła się w ogólnopolską akcję społeczno-charytatywną pn. „Dzień Dziecka - wymieniamy się zabawkami” #SpokójMamy radość dzieci.

Akcja polega na zebraniu nieużywanych zabawek, ale wciąż wartościowych, aby następnie przekazać je dzieciom na oddziałach pediatrycznych w szpitalach.

W Radomiu odbędzie się ona 27 maja (poniedziałek) w Publicznym Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej na ul. Olsztyńskiej 12 w godz. 14.00-17.00.

Zabawki, które zostaną po akcji będą przekazane do Radomskiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Tytusa Chałubińskiego, Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu oraz zostaną wystawione na akcje charytatywną dla chorego Krzysia Czupryna https://www.facebook.com/krzysczupryn?locale=vi_VN

Dlatego zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji.

Mogą to być zabawki nowe lub używane, ale wyłącznie w kompletnym i niezniszczonym stanie, czyste (uprane) maskotki, ale też książki/gry/puzzle itp.

Wydarzenie to ma również inny przekaz – podkreśla ważność dbania o środowisko naturalne, promując ideę ponownego wykorzystania i minimalizacji ilości odpadów.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundacja S I M B I O S I S.