Lista aktualności Lista aktualności

Puchar Dyrektora dla siatkarzy ze Zwolenia

2 czerwca w hali sportowej w Suchedniowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu. Był to pierwszy turniej piłki siatkowej organizowany przez Nadleśnictwo Suchedniów oraz radomską dyrekcję.

Udział w zawodach zgłosiło 12 drużyn reprezentujących następujące nadleśnictwa: Barycz, Chmielnik i Pińczów, Daleszyce, Skarżysko, Starachowice, Stąporków, Suchedniów, Ostrowiec Świętokrzyski, Radom, Zagnańsk, Zwoleń (wraz z przedstawicielem RDLP) oraz Technikum Leśne z Zagnańska, które także zaproszono do udziału w rozgrywkach.

Drużyny grały w czterech grupach (A,B,C,D) systemem „każdy z każdym". Zmagania już od pierwszych spotkań dostarczały wiele emocji. Mimo, że nasi leśnicy to amatorzy turniej był na wysokim poziomie, a najciekawsze zagrania rozstrzygane były w samych końcówkach meczy.

Zwyciężyła drużyna Nadleśnictwa Zwoleń, drugie miejsce wywalczyło Nadleśnictwo Stąporków, natomiast trzecie gospodarze turnieju, czyli Nadleśnictwo Suchedniów. Wyłoniono także najlepszych zawodników, którymi zostali Agnieszka Kozieł-Chojnacka z Nadleśnictwa Skarżysko oraz Paweł Święcki z Nadleśnictwa Zwoleń. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, a pierwsze trzy drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale dla zawodników oraz drobne upominki. Wręczyli je Piotr Kacprzak, zastępca dyrektora ds. gospodarki leśnej oraz Piotr Fitas, nadleśniczy Nadleśnictwa Suchedniów.

Okazją do kolejnych rozgrywek będzie Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu organizowany w sierpniu w Nadleśnictwie Marcule.

Gratulujemy!