Asset Publisher Asset Publisher

Sprzedaż drewna, choinek, sadzonek

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu koordynuje sprzedaż drewna przez 23 nadleśnictwa. Prowadzą one także sprzedaż sadzonek, a w sezonie przedświątecznym stroiszu i choinek. Oferujemy pełną gamę sortymentów drewna wielkowymiarowego, średniowymiarowego oraz małowymiarowego gatunków iglastych i liściastych. Prowadzimy również sprzedaż drewna opałowego.

Sprzedaż drewna
Aktualne uregulowania dotyczące handlu drewnem znajdują się w dziale Drewno.
Cenniki detaliczne sprzedaży drewna obowiązujące w poszczególnych Nadleśnictwach znajdą Państwo na stronach jednostek. Prosimy o kontakt telefoniczny z Nadleśnictwem, jeśli interesuje Państwa zakup drewna.

Więcej informacji na temat możliwości i zasad zakupu drewna, można uzyskać w Wydziale Gospodarki Drewnem RDLP w Radomiu:
tel.: 48 385 60 51, 48 385 60 52, 48 385 60 27.
e-mail: marketing@radom.lasy.gov.pl

Sprzedaż choinek i stroiszu
W okresie przedświątecznym (Boże Narodzenie, Wszystkich Świętych) Nadleśnictwa oferują sprzedaż choinek i stroiszu pozyskanych przy pracach pielęgnacyjnych prowadzonych w drzewostanach, a także ze specjalnie zakładanych plantacji choinkowych.

Sprzedaż sadzonek
Sprzedaż sadzonek odbywa się na szkółkach leśnych. W sprawie zakupu sadzonek prosimy o kontakt z poszczególnymi Nadleśnictwami.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, chętnie służymy pomocą i radą.

Dane teleadresowe nadleśnictw znajdziecie Państwo w dziale Kontakt.

Zapraszamy do zakupów drewna w naszych jednostkach!