Lista aktualności Lista aktualności

Trzecie Mistrzostwa o Puchar Dyrektora rozstrzygnięte

18 października na terenie Nadleśnictwa Daleszyce w Hali Sportowej w Bilczy odbyły się po raz trzeci Mistrzostwa Leśników w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu.

Turniej został zorganizowany przez Nadleśnictwo Daleszyce oraz RDLP w Radomiu. W zawodach udział wzięło 15 zawodników, w tym 3 zawodniczki z 6 nadleśnictw i biura RDLP w Radomiu.

W kategorii kobiet najlepszą indywidualnie zawodniczą okazała się Agnieszka Głowacka z RDLP w Radomiu, drugie miejsce zajęła Małgorzata Kołomańska z Nadleśnictwa Suchedniów, a trzecie Anna Wojkowska-Klata z Nadleśnictwa Kielce.

W kategorii mężczyzn powtórzyła się sytuacja z ubiegłego roku. Bezkonkurencyjny pozostał Błażej Gola z Nadleśnictwa Daleszyce, który zajął pierwsze miejsce, drugie po zaciętej walce na stole i niesamowitej wymianie piłeczek wywalczył Tomasz Sobczyk z Nadleśnictwa Zwoleń a trzecie miejsce zajął Tomasz Stachera z Nadleśnictwa Daleszyce.

W grach deblowych zwyciężył duet Tomasz Sobczyk i Tomasz Stachera, drugie miejsce zajęli Krzysztof Gola i Błażej Gola, trzecie Sebastian Rodkiewicz i Tomasz Śmieszek.

Drużynowo najlepsi okazali się zawodnicy Nadleśnictwa Daleszyce, drugie miejsce Nadleśnictwa

Łagów, trzecie RDLP Radomiu, i kolejno nadleśnictwa Zwoleń, Zagnańsk, Suchedniów i Kielce.

Najlepsi zawodnicy turnieju będą reprezentować naszą dyrekcję podczas XX Mistrzostw Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym, które odbędą się w dniach 12-16 listopada na terenie RDLP w Szczecinku.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w Mistrzostwach, Nadleśnictwu Daleszyce za świetną organizację, a zwycięzcom składamy gratulacje!