Lista aktualności Lista aktualności

XIII Szachowe Mistrzostwa Leśników im. Jana Przygodzkiego o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu

XIII Szachowe Mistrzostwa Leśników im. Jana Przygodzkiego o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu odbędą się 12 i 13 września w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w Jedlni-Letnisku.

Organizatorami zawodów są: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Radom, Związek Leśników Polskich w RP Region Radomski, Polskie Towarzystwo Leśne Oddział Świętokrzysko-Radomski, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Radomiu oraz Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ Solidarność przy RDLP w Radomiu. Patronat honorowy objął dyrektor RDLP w Radomiu dr inż. Andrzej Matysiak.

W turnieju mogą wziąć udział pracownicy, emeryci i renciści z jednostek organizacyjnych RDLP w Radomiu oraz ich rodziny, a także nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku i Zespołu Szkół Leśno-Drzewnych w Garbatce-Letnisku oraz osoby zaproszone. Istnieje także możliwość dopuszczenia do zawodów w trybie nadzwyczajnym osób spoza RDLP w Radomiu i jej jednostek.

Zwycięzcy turnieju zostaną uhonorowani pucharami i będą reprezentować RDLP w Radomiu na zawodach szczebla ogólnopolskiego. Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Regulamin i karta zgłoszenia poniżej.