Asset Publisher Asset Publisher

Leśnicy z regionu mocni w tenisie stołowym

Nasza reprezentacja wróciła z Mistrzostw Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym w Sianowie (RDLP w Szczecinku, Nadleśnictwo Karnieszewice) z dwoma medalami: srebrnym i brązowym.

Błażej Gola z Nadleśnictwa Daleszyce został wicemistrzem kraju leśników w tenisie stołowym, a drużyna Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu przywiozła z mistrzostw brązowy medal klasyfikacji drużynowej. Nasi zawodnicy rywalizowali z ponad 100 zawodnikami tworzącymi 21 drużyn z regionalnych dyrekcji LP, ale też DGLP, BULiGL oraz LZD Rogów.

W skład reprezentacji oprócz Błażeja Goli wchodzili też Agnieszka Kołomańska z Nadleśnictwa Suchedniów, Agnieszka Głowacka z biura RDLP w Radomiu, Tomasz Stachera i Krzysztof Gola z Nadleśnictwa Daleszyce, Adam Podsiadło z Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski oraz Tomasz Sobczyk z Nadleśnictwa Zwoleń.

W Mistrzostwach zwyciężył Andrzej Sas z terenu RDLP w Białymstoku, a najlepszą z drużyn okazała się drużyna z RDLP w Szczecinku.

Organizatorem mistrzostw, które rozegrano w połowie listopada była RDLP w Szczecinku, Krajowy Sekretariat Zasobów Naturalnych Ochrony Środowiska i Leśnictwa oraz Krajowa Sekcja Pracowników Leśnictwa NSZZ "Solidarność".

Gratulujemy drużynie i naszym zawodnikom!!!