Asset Publisher Asset Publisher

Leśników zmagania pod siatką

Za nami 4 edycja Turnieju Plażowej Siatkówki o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu. Zawody rozegrano na boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Iłży. Przy idealnej dla siatkarzy plażowych pogodzie rywalizowały dwuosobowe zespoły reprezentujące poszczególne nadleśnictwa i biuro RDLP w Radomiu.

W najsilniej obsadzonej kategorii mężczyzn, triumfowali obrońcy tytułu – siatkarze z Nadleśnictwa Zwoleń – Marcin Madej i Paweł Święcki, pokonując w finale duet z Nadleśnictwo Daleszyce – Tomasza Stacherę i Łukasza Olszowego. Na najniższym stopniu podium stanęli reprezentujący Nadleśnictwo Suchedniów: Patryk Cioroch i Piotr Dryka

W rywalizacji zespołów kobiecych najlepsze okazały się reprezentujące zespół gospodarzy – Nadleśnictwo Marcule, Lasy Państwowe – Agnieszka Świostek – Janduła i Amelia Lech, które wyprzedziły duet z Nadleśnictwa Ostrowiec: Karolina Kita i Klaudia Mizera.

Po raz pierwszy w rywalizacji uczestniczyły też duety mieszane, pośród których najlepszym okazał się zespół reprezentujący biuro RDLP Radom – Agnieszka Głowacka i Daniel Sahajdak, którzy w finale pokonali duet z Nadleśnictwa Starachowice: Katarzyna Brodowska i Przemysław Brodowski.

Doskonałą organizację zawodów zapewnili gospodarze wydarzenia – Nadleśnictwo Marcule, którym serdecznie dziękujemy za gościnę i perfekcyjną organizację.

Podsumowanie i dekoracja najlepszych odbyła się w Ośrodku Edukacji w Marculach, gdzie nagrody wręczyli: Zastępca Dyrektora RDLP Radom – Piotr Kacprzak i Nadleśniczy Nadleśnictwa Marcule – Tadeusz Misiak.