Asset Publisher Asset Publisher

Sukces naszych tenisistów

Drużyna leśników reprezentująca Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Radomiu przywiozła srebrny puchar z XVI Mistrzostw Polski Leśników w tenisie stołowym.

Nasza reprezentacja rywalizowała w Łebie od 12 do 14 listopada z 15 drużynami z całego kraju. Tym razem gospodarzem oraz współorganizatorem spotkania było Nadleśnictwo Lębork położone na terenie Regionalnej Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku. To już XVI mistrzostwa w tenisie stołowym, a nasza drużyna wielokrotnie osiągała czołowe lokaty w poprzednich edycjach zawodów, godnie reprezentując RDLP w Radomiu. W skład drużyny wchodzą: Krzysztof Gola (Nadleśnictwo Daleszyce), Zbigniew Ziętek (Nadleśnictwo Barycz), Ryszard Kruk (Nadleśnictwo Marcule) oraz Tomasz Sobczyk (Nadleśnictwo Zwoleń). Nasi koledzy osiągnęli wysoki wynik nie tylko drużynowo, ale także i singlu oraz deblu, osiągając bardzo dobre lokaty.
- Zawody były udane pod względem rywalizacji sportowej, jak również i gry na wysokim poziomie oraz organizacji – podsumował Krzysztof Gola, kierownik drużyny.

Następne mistrzostwa będą miały miejsce na terenie RDLP w Olsztynie w Nadleśnictwie Ostróda.

W przyszłym roku planowane są także regionalne mistrzostwa o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu. Może zwycięzcy jeszcze bardziej wzmocnią i tak silną drużynę naszych tenisistów. Szczególnie zapraszamy Panie oraz kadrę kierowniczą do zasilenia radomskiej drużyny.

Resources to get